Přihlášení

Zapomenuté heslo?
Vygenerujte si nové.

Nápověda k ONEadmin™
Potřebujete poradit?

Čas na změnu

Více než polovina nespokojených uživatelů běžného hostingu nemění poskytovatele kvůli obavám z komplikací, které mohou při změně nastat. My Vám pomůžeme tyto překážky snadno překonat.

Přesvědčte se sami, že přesun webových stránek k ONEbit® není složitý a pusťte obavy z hlavy.

 

Jak přejít

 
 

1. Objednávka na zkoušku zdarma

Nejprve si vyberte tarif, který si chcete vyzkoušet po dobu 60 dnů zdarma. V objednávce poté zvolte možnost převodu existující domény pod naši správu. Po dokončení objednávky Vám obratem zašleme informace se souhrnem a dalšími instrukcemi.

2. Přístupové údaje

Jakmile zpracujeme Vaši objednávku, zašleme Vám na e-mailovou adresu přístupové údaje k jednotlivým službám, a také podrobné informace o postupu při převodu Vaší domény.

3. Převod bez výpadku

Ještě před zahájením převodu domény si můžete na našich serverech vše připravit tak, aby nedošlo k výpadku. Alternativní přístupy ke službám naleznete v administraci (Účet → Můj účet → Informace o účtu). Přístupová jména a hesla zůstávají shodná s těmi, která jste obdrželi e-mailem.

4. Poprvé nanečisto

Poté, co si vytvoříte e-mailové schránky a nahrajete webovou prezentaci, se můžete přesvědčit, zda budou stránky po převedení domény fungovat správně. Stačí snadná úprava v souboru hosts na Vašem počítači. V případě zájmu Vám poskytneme také testovací doménu.

5. Vítejte u ONEbit

Není to vůbec komplikované, co říkáte? Pokud byste v průběhu převodu přece jen potřebovali pomoci například s přesunem dat nebo importem databáze, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu.

  • Reference
  • Ocenění
  • Zeptejte se
Webhosting s tradicí

„Webhosting s tradicí“

Webhosting na správném místě

„Webhosting na správném místě“

Reference...a dalších více než 25 000 spokojených zákazníků.

Zobrazit více referencí  

Ověření

Opište text vpravo * Kontrolní text
  
Odesláním souhlasíte, že osobní údaje uvedené ve formuláři budou použity při komunikaci s Vámi za účelem zodpovězení dotazu. Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

x
x