Přihlášení

Zapomenuté heslo?
Vygenerujte si nové.

Nápověda k ONEadmin™
Potřebujete poradit?

Čas na změnu

Více než polovina nespokojených uživatelů běžného hostingu nemění poskytovatele kvůli obavám z komplikací, které mohou při změně nastat. My Vám pomůžeme tyto překážky snadno překonat.

Přesvědčte se sami, že přesun webových stránek k ONEbit® není složitý a pusťte obavy z hlavy.

 

Jak přejít

 
 

1. Objednávka na zkoušku zdarma

Nejprve si vyberte tarif, který si chcete vyzkoušet po dobu 60 dnů zdarma. V objednávce poté zvolte možnost převodu existující domény pod naši správu. Po dokončení objednávky Vám obratem zašleme informace se souhrnem a dalšími instrukcemi.

2. Přístupové údaje

Jakmile zpracujeme Vaši objednávku, zašleme Vám na e-mailovou adresu přístupové údaje k jednotlivým službám, a také podrobné informace o postupu při převodu Vaší domény.

3. Převod bez výpadku

Ještě před zahájením převodu domény si můžete na našich serverech vše připravit tak, aby nedošlo k výpadku. Alternativní přístupy ke službám naleznete v administraci (Účet → Můj účet → Informace o účtu). Přístupová jména a hesla zůstávají shodná s těmi, která jste obdrželi e-mailem.

4. Poprvé nanečisto

Poté, co si vytvoříte e-mailové schránky a nahrajete webovou prezentaci, se můžete přesvědčit, zda budou stránky po převedení domény fungovat správně. Stačí snadná úprava v souboru hosts na Vašem počítači. V případě zájmu Vám poskytneme také testovací doménu.

5. Vítejte u ONEbit

Není to vůbec komplikované, co říkáte? Pokud byste v průběhu převodu přece jen potřebovali pomoci například s přesunem dat nebo importem databáze, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu.

  • Reference
  • Ocenění
  • Zeptejte se
Webhosting pro globální lídry

„Webhosting pro globální lídry“

Webhosting pro úspěšné

„Webhosting pro úspěšné“

Reference...a dalších více než 25 000 spokojených zákazníků.

Zobrazit více referencí  

Ověření

Opište text vpravo * Kontrolní text
  
Odesláním souhlasíte, že osobní údaje uvedené ve formuláři budou použity při komunikaci s Vámi za účelem zodpovězení dotazu. Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

x
x