Přihlášení

Zapomenuté heslo?
Vygenerujte si nové.

Nápověda k ONEadmin™
Potřebujete poradit?

O nás

Již 17 let se lišíme přístupem k poskytování webhostingových služeb našim zákazníkům. Necháváme se jimi stále inspirovat a vytváříme pro ně kvalitní a snadno použitelné služby.

Jsme přirozeným spojením moderních technologií, bezpečných služeb a lidí, na které se můžete vždy spolehnout. Jsme ONEbit hosting.

ONEbit

Získejte náskok

Spolehlivý provoz webových stránek závisí na kvalitě a stáří použitých technologií. Moderní technologie zajišťují v on-line prostředí náskok a ten znamená výhodu. Využíváním inovativních řešení a důrazem na maximální bezpečnost Vám umožníme být o krok napřed.


Zkrátka jsme technologicky vždy ve stejném roce, jaký máte v kalendáři.

S námi budete vždy o krok napřed.

Neslevujte ze svých nároků

Poskytujeme nejen komplexní spektrum služeb pro webové prezentace všech velikostí, ale i dlouhodobou péči o naše zákazníky. Za daty, se kterými pracujeme, vždy vidíme naše klienty. Nebudeme Vás lákat na neomezené parametry, které později omezíme ve smluvních podmínkách. Namísto toho Vám nabídneme garantované webhostingové služby s vysokou dostupností a pravidelnými zálohami dat.

Přenechejte starosti nám

Rozumíme strojům, se kterými pracujeme, i rozdílným potřebám našich zákazníků, o které pečujeme. Víme, co očekáváte a umíme Vám to nabídnout. Ať už nás kontaktujete e-mailem nebo prostřednictvím telefonu, vždy se můžete spolehnout, že Váš požadavek vyřídíme s maximální péčí. Systém kontroly kvality a rychlosti vyřízení požadavků Vám navíc dává jistotu, že nezůstane nikde viset.

Dostupností jsme přímo posedlí...

Jaký parametr on-line služeb je podle Vás nejdůležitější? Je to velikost diskového prostoru, počet e-mailových schránek nebo nízká cena? A co dostupnost služeb? My věříme, že je to právě tento parametr, který odděluje kvalitní poskytovatele od ostatních. Pokud jsou Vaše webové stránky nedostupné, uživatelé zkusí jednoduše štěstí jinde.


Pro některé poskytovatele je dostupnost 99,99 % pouhým číslem. Pro nás to je dlouhodobá průměrná dostupnost služeb podložená nezávislým měřením.

Jsme technologie, jsme služby, jsme lidé. Jsme ONEbit hosting.
  • Reference
  • Ocenění
  • Zeptejte se
Webhosting na správném místě

„Webhosting na správném místě“

Webhosting s chutí

„Webhosting s chutí“

Reference...a dalších více než 25 000 spokojených zákazníků.

Zobrazit více referencí  

Ověření

Opište text vpravo * Kontrolní text
  
Odesláním souhlasíte, že osobní údaje uvedené ve formuláři budou použity při komunikaci s Vámi za účelem zodpovězení dotazu. Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

x
x