Přihlášení

Zapomenuté heslo?
Vygenerujte si nové.

Nápověda k ONEadmin™
Potřebujete poradit?

Odstávky, výpadky

ONEbit® hosting patří s dlouhodobou běžnou dostupností převyšující 99,99 % mezi spolehlivé poskytovatele webhostingových služeb.

Přesto se může stát, že server, kde je umístěna Vaše webová prezentace, nebude dostupný.

Naplánované odstávky

Není naplánována odstávka

Přehled událostí

Plánovaná údržba

15.12.2016

Z důvodu plánované údržby zařízení 16.12. v nočních hodinách proběhne krátká odstávka našeho webu a administrace oneadmin. Přibližně na 5-10min může být také omezen přístup na FTP. Chod klientských služeb (web/mail) nebude ovlivněn.

Omezení konektivity

02.11.2016

1.11. večer po 23hod došlo k přerušení konektivity na lince mezi Brnem a Prahou. Následoval okamžitý proces automatizovaného přepojení na záložní tranzitní spoje. Přestože větší část konektivity byla zajištěna, přesměrování na zálohu neproběhlo v plném rozsahu. Příčiny se zkoumají. Od půlnoci byl provoz dle našeho měření v pořádku. Za případné potíže se omlouváme.

Webserver Flexo

09.06.2016

Omluvte prosím dnešní dopolední výpadek webserveru Flexo, který byl zapříčiněn přechodem filesystému datového úložiště do režimu read-only. Z důvodu ochrany dat bylo nezbytné provést časově náročnou kontrolu filesystému a tím dočasně pozastavit služby. Provoz na tomto serveru byl plně obnoven od 11:05. Děkujeme za pochopení.

 
  • Reference
  • Ocenění
  • Zeptejte se
Webhosting pro úspěšné

„Webhosting pro úspěšné“

Webhosting, který drží

„Webhosting, který drží“

Reference...a dalších více než 25 000 spokojených zákazníků.

Zobrazit více referencí  

Ověření

Opište text vpravo * Kontrolní text
  

x